SALVADOR DALI, sculpture, bronze, signed and numbered 339/1500, Venturi Arte, Bologna Edition Euro Art, Wien. - Bukowskis
LJUSSTAKAR, ett par, brons, Venturi Arte, Bologna, stämplade och numrerade 68/500 samt 107/500. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet