Home

Daisy sein Omandiline kuuluvus euroopa jalgpalli meistrite liiga 2019 Venemaa Tervislik Lugema

Pane end proovile! Kas oskad nimetada kõik klubid, kes on jõudnud jalgpalli  Meistrite liiga finaali? - Delfi Sport
Pane end proovile! Kas oskad nimetada kõik klubid, kes on jõudnud jalgpalli Meistrite liiga finaali? - Delfi Sport

Statistikapomm: 9 põnevat fakti Meistrite liiga veerandfinaalide kohta

Meistrite liiga võitjaks krooniti Liverpool | Jalgpall | ERR

Meistrite liiga võib kulmineeruda kahel erineval moel | Jalgpall | ERR

Meistrite liiga 2020: finaalturniir Portugalis pakub vutisõpradele  unustamatu elamuse
Meistrite liiga 2020: finaalturniir Portugalis pakub vutisõpradele unustamatu elamuse

Meistrite liiga alagrupid: kes pääsevad edasi, kes mitte?

Euroopa liiga – Jalgpall24

Meistrite liiga loos viis vastamisi eelmise hooaja finalistid | Jalgpall |  ERR
Meistrite liiga loos viis vastamisi eelmise hooaja finalistid | Jalgpall | ERR

Saksamaa on „suletud" Meistrite liiga vastu - Delfi Sport

MEISTRITE LIIGA, ALGA! Eestlased pommitavad Euroopa tõelises tipus

Euroopa jalgpalli rahaloos Paf'is - auhinnafondis €5000

Naiste jalgpalli valitseja sai Meistrite liigas ajalooliselt suure kaotuse  | Jalgpall | ERR
Naiste jalgpalli valitseja sai Meistrite liigas ajalooliselt suure kaotuse | Jalgpall | ERR

Selgusid 2019. aasta Meistrite ja Euroopa liiga finaalmängude korraldajad |  Jalgpall | ERR
Selgusid 2019. aasta Meistrite ja Euroopa liiga finaalmängude korraldajad | Jalgpall | ERR

Müncheni Bayern võitis kuuendat korda Meistrite liiga ja tegi ajalugu |  Jalgpall | ERR
Müncheni Bayern võitis kuuendat korda Meistrite liiga ja tegi ajalugu | Jalgpall | ERR

UEFA otsustas muuta Meistrite liiga reeglistikku | Jalgpall | ERR

Pireuse Olympiakos jõudis Meistrite liiga põhiturniiri lävele | Jalgpall |  ERR
Pireuse Olympiakos jõudis Meistrite liiga põhiturniiri lävele | Jalgpall | ERR

Meistrite liiga finaali jõudsid tiitlikaitsja ja turniiri varasem valitseja  | Jalgpall | ERR
Meistrite liiga finaali jõudsid tiitlikaitsja ja turniiri varasem valitseja | Jalgpall | ERR

Panusta Optibet'is Meistrite Liiga ja Euroopa liiga mängudele riskivabalt

Meistrite liiga finalistid võivad uuel hooajal kohtuda juba grupifaasis |  Jalgpall | ERR
Meistrite liiga finalistid võivad uuel hooajal kohtuda juba grupifaasis | Jalgpall | ERR

UEFA õudusunenäo ootuses. Kas Meistrite liiga finaali jõuavad tõesti PSG ja  ManCity? - Delfi Sport
UEFA õudusunenäo ootuses. Kas Meistrite liiga finaali jõuavad tõesti PSG ja ManCity? - Delfi Sport

MEISTRITE LIIGA PÄEVIK | Seitsmendat korda mängivad finaalis ühe riigi  klubid, senised võidud suurema ajalooga tiimidele - Delfi Sport
MEISTRITE LIIGA PÄEVIK | Seitsmendat korda mängivad finaalis ühe riigi klubid, senised võidud suurema ajalooga tiimidele - Delfi Sport

Meistrite liiga imeline võit viib Nõmme Kalju teenistuse vähemalt 1,2  miljoni euroni, tõenäoliselt lisandub magus teleleping - Delfi Sport
Meistrite liiga imeline võit viib Nõmme Kalju teenistuse vähemalt 1,2 miljoni euroni, tõenäoliselt lisandub magus teleleping - Delfi Sport

Hispaania meedia avalikustas, kuidas tänavune jalgpalli Meistrite liiga  lõpuni mängitakse - Delfi Sport
Hispaania meedia avalikustas, kuidas tänavune jalgpalli Meistrite liiga lõpuni mängitakse - Delfi Sport

Kahe pururikka duell. Kuidas PSG ja Manchester City omanikud jalgpalli ära  kasutavad
Kahe pururikka duell. Kuidas PSG ja Manchester City omanikud jalgpalli ära kasutavad

MEISTRITE LIIGA BLOGI | Haalandita City jäi kuivale, Real päästis  viigipunkti viimastel sekunditel
MEISTRITE LIIGA BLOGI | Haalandita City jäi kuivale, Real päästis viigipunkti viimastel sekunditel